WebDesktop - Smartphones - Tablets   | Čeština - Österreich - ελληνικά - Türkçe | Keeping up-to-date on social exclusion worldwide | EURO PRESS REVIEW about social exclusion : Poverty | Health | Elderly | Children | Education | LGBT | NON-PROFIT initiative : Our mission is to provide the best information on social exclusion worldwide || Raising awareness on the damaging effects of social exclusion

Prohledat tento blogTags about global social exclusion | International

pondělí 12. října 2015

Česká televize masíruje naše děti, aby vítaly migranty. Podívejte se, co odvysílala a čím krmí děti. O ...

Česká televize masíruje naše děti, aby vítaly migranty. Podívejte se, co odvysílala a čím krmí děti. O ...
 - Česká televize masíruje naše děti, aby vítaly migranty. Podívejte se, co odvysílala a čím krmí děti. O násilí ze strany migrantů vůči evropským dětem a ...